מדריך משתמש – תוכנת שליטה מרחוק

מה חשוב לבדוק וכיצד להתחבר

תארו לעצמכם, אתם אחרי יום עבודה עמוס, מחכה לכם פגישה עסקית בסוף היום. הגעתם לפגישה עם הלפטופ ובמהלך הפגישה גיליתם שהקובץ הנחוץ לכם לפגישה נשאר ב"שולחן העבודה" במחשב המשרדי. נהרסה הפגישה? לא בהכרח, אם יש לכם תוכנת השתלטות מרחוק גם על הלפטופ וגם על המחשב במשרדכם, תוכלו להתחבר דרכה, להעביר את הקובץ הדרוש ולהמשיך בפגישה העסקית. זו רק דוגמא אחת מיני רבות לשימוש עם תוכנת השתלטות מרחוק. נכון, ישנן דרכים רבות על מנת להעביר קבצים, לגבות מידע ולסנכרן בין מחשבים, אך ברגע שרוצים גישה ישירה תוכנת השתלטות מרחוק היא הפתרון האולטימטיבי.

בעידן של היום, יותר מתמיד חייבים להתקדם יחד עם עולם הדיגיטל. עובדים רבים צריכים גישה למחשב גם במשרד וגם בבית ולהפך. אם הגעתם לבית ויש מסמך שאתם חייבים לעבוד עליו, אתם יכולים לעשות את זה בהתחברות דרך תוכנה מסוג זה. קיימים סוגים רבים של תוכנות התחברות ישנן תוכנות שמתאימות יותר לשימוש ביתי וקלות לתפעול וישנן קצת יותר מורכבות שיתאימו לטכנאי מחשבים או טכנאים של תוכנות שונות שאתם משתמשים בהן לצורך עסקי. לכל תוכנת השתלטות מרחוק יש יתרונות וחסרונות אך לכולן מטרה עיקרית והיא, שליטה מרחוק בכדי לספק שירותי תמיכה, לתת שירות מרחוק (כאשר לא מתאפשר לתת שירות פיזי), למטרת ביצוע התקנת תוכנה מרחוק או לצורך הדרכה.

תוכנת שליטה מרחוק היא תוכנה שמקשרת בין המחשב בבית או במשרד לבין מחשב אחר שיכל להיות שלכם ויכול להיות של טכנאי שמעוניין להתחבר אליכם, בזכות רשת האינטרנט החיבור יכול להתבצע בין מחשבים בשני קצוות כדור הארץ. למעשה ישנם מספר דברים שצריכים להתקיים על מנת לאפשר התחברות מרחוק:

  • וודאו שאתם מכירים את החברה או את האדם שמציע לכם להתקין את התוכנה לשליטה מרחוק.
  • וודאו ששני המחשבים הנשלט (מספר 1) והשולט (מספר 2) מחוברים לרשת אינטרנט.
  • אל מחשב מספר 1 להוריד תוכנת שליטה מרחוק ולהפעיל אותה.
  • מחשב מספר 2 (מחשב שנמצע במקום אחר) להוריד תוכנת שליטה מרחוק מאותה גרסה כמו אצל ה "משתלט"(מחשב מספר 1), לבצע הפעלה לתוכנה.
  • כאשר תרצו שיתחברו אל המחשב שלכם, תפתחו את התוכנה ויופיע לכם מספר מזהה וסיסמה, ברוב התוכנות הסיסמה משתנה מפעם לפעם כאשר פותחים וסוגרים את התוכנה. הסיסמה היא אחת הדרכים להגן על המחשב מפני התחברות ללא אישורכם. כאשר תרצו שהטכנאי יתחבר אל המחשב תצטרכו למסור את המזהה והסיסמה המופיע לכם בזמן הפתיחה על מנת שיוכל להשתלט מרחוק ולבצע את מה שסוכם בינכם.
  • בסיום תהליך שליטה מרחוק, יש לוודא כי תוכנת ההתחברות כבויה או במידה ברצונכם להשאיר את תוכנת ההתחברות זמינה, יש לבצע שינוי סיסמה.
לסיכום, תוכנת שליטה מרחוק יכולה להקל על העבודה במשרד ובבית. קחו צעד אחד קדימה אל עולם הדיגיטל והורידו תוכנת שליטה מרחוק אל המחשב שלכם. הכנו עבורכם קבצים של שלל תוכנות שליטה מרחוק, לכם נשאר רק לבחור וללחוץ על הורדה.
לחצו על קישור זה -  שליטה מרחוק בקליק  - והורידו בקלות תוכנות להשתלטות מרחוק המומלצות ביותר ע"י קווים הפקות.
עזר לכם ? שתפו ותעזרו לאחרים ...